Potrebujete poradiť?
alebo

Akcia náhradnej pásky ZADARMO.  Posielame 2x týždenne do celej Európy✌️

Vznikne tak opravdu originální věcička, kterou nikde jinde nedostanete :)

Náramky s vlastními obrázky pro Martina Macíka a jeho tým Big Shock Racing

Jsme rádi, že Martinovi a jeho týmovým kolegům můžeme každý rok vyrobit nové náramky na Rally Dakar. Martin Macík je aktuálně náš nejlepší dakarský jezdec!

Většina holčiček, stejně jako naše Eliška :), má ráda koníčky a proč jim nedat na náramek jejich oblíbený obrázek. Rády ho pak mají na ruce:)

Tohle je paráda. Watch ID upevníte na jakékoli sportovní hodinky od 1,4cm do 3cm šířky pásku. A obrázek Spartan Race k tomu :)

Pokud máte zájem jen o náramky s vlastním textem a bez obrázku,tak je máme zde.

Jak objednat náramek s Vámi zaslaným obrázkem:

  1. Vytvořte klasickou objednávku na náramek v našem eshopu nebo nám rovnou napiště nainfo@bodyid.com, co přesně chcete, spojíme se, vše doladíme:)
  2. V případě objednávky na eshopu nechte pro obrázek ideálně 3 řádky volné, pokud chcete obrázek pod text, a do Zprávy k objednávce (naleznete v Košíku pod Doručovacími údaji) nám napiště, že zasíláte obrázek emailem (zašlete na info@bodyid.com). Příplatek za vlatní obrázek je 349 Kč.
  3. Pokud chcete obrázek umístit jinak, na stranu apod., není problém a popište nám vše do Zprávy k objednávce nebo do emailu info@bodyid.com nebo zavolejte.
  4. V případě vlastního obrázku na znak (celý znak za 349 Kč, jde o vedlejší malý plíšek vedle velkého hlavního plíšku), můžete samozřejmě velý hlavní plíšek zaplnit vlastním textem a Zprávou k objednávce nebo emailem nám dáte vědět, že chcete obrázek na postranní znak.
  5. Pokud chcete objednat jen samotný znak s vlastním obrázkem, napište nám jaký přesně chcete na info@bodyid.com a všechno pořešíme přes email.
  6. Zašlete nám ideálně černou siluetu požadovaného obrázku (laser značí jen černě) na info@bodyid.com. My Vám zašleme zpět vizualizaci na Vámi vybraném náramku k Vašemu schválení. Nebo Vám obrázek pomůžeme vybrat sami. Řekněte si Vaší představu a společně to vymyslíme :).
  7. Do emailu nezapomeňte uvést číslo objednávky, doručovací adresu a ideálně také telefon, děkujeme. Nemějte obavy, vše si nejdříve odsouhlasíme emailem a poté vyrobíme a zašleme.

Formáty obrázků: poradíme si se vším. Není nutné posílat vektorové obrázky a postačí JPEG, PNG, apod.

  1. Cena náramku s vlastním obrázkem je cena základního náramku + příplatek 349 Kč za zpracování obrázku (u náročnějších grafických úprav je vyjímečně možné zvýšení příplatku). Po schválení vizualizace bude Vaše původní objednávka navýšena o příplatek za vlastní obrázek. 

Jak objednat náramek s obrázkem z naší databáze:

Některé obrázky máme k dospozici přímo v konfigurátoru náramku a můžete si je na štítek vložit sami při sestavování náramku.

V eshopu přímo na stránce s konfigurací příslušného náramku (zatrhněte možnost "CHCETE PŘIDAT OBRÁZEK?"), vyberte si obrázek s uvedených kategorií a objednejte. Cena za zpracování obrázků v naší databázi je 299 Kč. Pokud se vám nebude žádný obrázek líbit, tak se nám určitě ozvěte na zde uvedené kontakty a my vám navrhneme jiné obrázky nebo nám zašlete svůj obrázek.

Jsme šikovní a náramek se Vám bude líbit :)

Ptejte se na cokoli:

Telefon: +420 775 677 103

email pro objednávky s obrázkem: info@bodyid.com

Co vše lze navolit na náramku? Je toho opravdu dost :) Koukněte